Myslíte si, že se stravujete dobře a přesto vaše váha roste?

vyzivove-poradenstvi.jpg

Správná životospráva tvoří základ splnění Vašich cílů. Můžete se denně dřít v posilovně, ale pokud se správně nestravujete, výsledky nikdy nebudou takové, jaké byste si představovali. Vhodná kombinace stravování a cvičení vede naopak k mnohem lepším a rychlejším výsledkům Vašeho snažení. Rádi Vám na této cestě pomůžeme.

Zapomeňte na slova nejde, nemůžu, nechci, nemám čas, to jsou jen výmluvy.

S čím vám můžeme pomoci?

Provedeme s Vámi celkovou tělesnou diagnostiku, poradíme Vám s výběrem potravin, sestavíme pro Vás správný jídelníček, který je ušitý na míru přesně pro vaše potřeby.

Nebudeme Vás nutit do potravin, které nemáte rádi, které Vám nechutnají, budeme se snažit najít pro Vás vždy takovou kombinaci jídel, která nejenže pomůže dosáhnout Vašeho cíle, ale bude Vám i chutnat.

Navíc pro vás máme unikátní program „All-In-One“!

Jedná se o speciálně sestavený 3měsíční program, obsahující nejen jídelníček, ale i cvičení přesně na míru, a to pod dohledem jedné osoby. Nemusíte tedy Vaši změnu konzultovat zvlášť s poradcem na výživu, poté se domlouvat s fitness trenérem a přemýšlet, zda výživa a cvičení je v souladu nebo ne.

Celou proměnou absolvujete pod vedením certifikované trenérky a výživové poradkyně. Program je navržen na míru, abyste dosáhli svých nejdivočejších snů. Nechte nás udělat všechnu náročnou práci za Vás a jednoduše se řiďte prověřeným systémem.

Získáte tím neocenitelnou výhodu oproti jiným programům na hubnutí – můžeme velmi operativně reagovat na nové požadavky, Váš trenér/konzultant Vás dokonale pozná a stává se Vaším průvodcem na cestě k cíli.

Spolu to zvládneme!
Těšíme se na Vás! Vaše Jana a Mirek

img_6064-upr.jpg

JANA ALBRECHTOVÁ

img_5681-3.jpg

MIREK ALBRECHT

CENÍK VÝŽIVOVÉHO PORADENSTVÍ

Konzultace stravování a výživy

600 Kč

Individuální jídelníček

3 500 Kč

Individuální 3měsíční program

Program zahrnuje jídelníček, 25 tréninků,
1x měsíčně konzultaci a přeměření na váze Tanita.
V ceně není zahrnuto vstupné do fitness.

12 500 Kč

Měření na váze Tanita

Výsledky v elektronické podobě.

100 Kč

   

CHETE PORADIT S VÝŽIVOU?
NAPIŠTE NÁM!

Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Mám zájem o poradenství od:
Cookies