JANA ALBRECHTOVÁ
OSOBNÍ TRENÉRKA INSTRUKTORKA,
SKUPINOVÝCH LEKCÍ VÝŽIVOVÁ PORADKYNĚ

img2.jpg
img2.jpg

MÉ SLUŽBY

S každým klientem pracuji naprosto individuálně a při naší první společné lekci zjišťuji jeho fyzický stav a provádím diagnostiku pohybového aparátu, abych přesně věděla, jak s daným klientem pracovat. Považuji za nezbytné seznámit se zdravotním stavem klienta, jeho sportovní historií, přáním, cílem i motivací.
Bez diagnostiky není možné připravit klientovi kvalitní tréninkový program tak, aby byl účinný, aby ho bavil a vydržel u něj.

Mám trenérskou licenci „Trenér fitness“ II. třídy, certifikát „Poradce pro výživu" a certifikát o absolvování kurzu "Diastáza". Zaměřuji se jak na individuální cvičení, tak na skupinové lekce – tabatu, problémové partie, strečink a kruhové tréninky.

PRO SVÉ KLIENTY NABÍZÍM:

 • Individuální trénink – přizpůsobeno potřebám klienta (redukční trénink, rýsovací trénink, kondiční cvičení)
 • Zdravotní cvičení (problémy s krční páteří, zpevnění stabilizačního systému apod.)
 • Redukce tělesné hmotnosti
 • Vyrovnání svalových dysbalancí
 • Posílení hlubokého stabilizačního systému
 • Cvičení na balančních pomůckách
 • Cvičení na závěsném systému TRX
 • Diagnostika pohybového aparátu
 • Správné dýchání a držení těla při cvičení
 • Správné držení těla v běžném životě
 • Strečink k uvolnění přetížených svalových skupin
 • Sestavování individuálních tréninkových plánů
 • Výživové poradenství
 • Sestavení jídelníčku

CENÍK SLUŽEB

OSOBNÍ TRÉNINKY

Jednorázová lekce pro jednotlivce

Pouze jako úvodní lekce nebo po individuální domluvě

550 Kč

10 lekcí pro jednotlivce

5 000 Kč

Jednorázová lekce pro dvojici

Pouze jako úvodní lekce nebo po individuální domluvě

850 Kč

10 lekcí pro dvojici

7 000 Kč

Sestavení tréninkového plánu

800 Kč

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Konzultace stravování a výživy

600 Kč

Individuální jídelníček

3 500 Kč

Individuální 3měsíční program

Program zahrnuje jídelníček, 25 tréninků, 1x měsíčně

konzultaci a přeměření na váze Tanita. V ceně není         

zahrnuto vstupné do fitness.

14 500 Kč

Měření na váze Tanita

Výsledky v elektronické podobě

100 Kč

Při zrušení lekce méně než 24 hodin předem je účtován storno poplatek ve výši 100% ceny lekce.
Průměrná délka lekce je 60 minut.
Každá lekce obsahuje úvodní zahřátí strečink, vlastní cvičení a závěrečný strečink.
V ceně není zahrnuto vstupné do fitness.

KONTAKT

Tel: +420 728 760 962
E-mail: [javascript protected email]

woman.png

Iva V.

Jana je skvělou trenérkou ve fitku Panter Gym. Její profesionalita a osobní přístup mě výrazně motivovaly a pomohly dosáhnout mých cílů. S Janou jsem absolvovala celý rok cvičeníanejenom, že jsem zformovala a zpevnila své tělo, ale díky Janě jsem získala sebevědomí cvičit i po kurzu samostatně v gymu. Byla vždy ochotná  mi pomoci a veškeré cviky opakovaně vysvětlovat, jelikož technika je nejdůležitější částí cvičení. Na každý trénink jsem se těšilaa jsem vděčná za všechny znalosti a podporu, kterou mi poskytla. Janu mohu doporučit všem, kteří chtějí změnit svůj životní styl a přístup ke cvičení.

woman.png

Marie S.

Panther Gym jsem našla na internetu a přes veškeré obavy jsem se rozhodla podstoupit tříměsíční program vedený paní trenérkou a výživovou poradkyní Janou Albrechtovou. Je velikou výhodou, že vám tréninkový plán i jídelníček sestaví jedna osoba přímo na míru a obojí se tak vzájemně doplňuje.

Co se týká cvičení, je paní Jana velice kreativní a trénink je pokaždé úplně jiný. Ať už cvičím s vlastní vahou, na strojích či s různými pomůckami. Dokonce přihlédla i k mému zranění zad a vymýšlí cviky, které je nezatěžují, ale naopak posilují.

Jídelníček, kterého jsem se zprvu bála nejvíce, nakonec nebyl žádný problém. Je chutný a snadný na přípravu. Samozřejmě je potřeba si na něj ze začátku zvyknout, ale po prvních týdnech je to již rutinní záležitost.

A mělo to smysl? To tedy určitě. V trénincích s paní Janou pokračuji i nadále a od října do února jsem zhubla celých 16kg a nespočet centimetrů po celém těle. Cítím se daleko lépe jak fyzicky tak psychicky a rozhodla jsem se u zdravého životního stylu zůstat. Jsem velmi ráda, že jsem našla hezkou příjemnou posilovnu nedaleko svého bydliště, která mi nabídla to, co jsem hledala a potřebovala.

Pokud váháte, mohu jen doporučit, změníte tím nejen svou postavu.

woman-2.png

Jana J.

Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro lekce s trenérkou Janou, které mi daly smysl a odhodlání něco se sebou dělat. Cviky mi byly vysvětleny (i několikrát), dobře poradila co a jak se cvičí, co dělám špatně, ale také mě chválila. Sestavila mi plán cviků a docela jsme se u cvičení zasmály. Její přístup byl chápavý, lidský, pozitivní a pro mě velmi úspěšný. Rozuměly jsme si a to je taky důležité. Dále také prostředí a vybavenost fitka je super. Už se moc těším na další cvičení! 

woman.png

Vítězslava D.

S paní Janou Albrechtovou cvičím od ledna 2019, absolvovala jsem s ní úspěšnou tříměsíční „proměnu" na základě vhodného jídelníčku a souboru cvičení.
Vzhledem k mému pokročilému věku to bylo trochu těžší, o to více si cením jejího přístupu. Je velmi empatická, ohleduplná...cvičební lekce má promyšlené, ochotně sestaví lekci „na přání ". To je jeden z hlavních důvodů, proč s ní ráda cvičím a (pokud to bude v mých možnostech) budu cvičit dále.

woman.png

Olga K.

Od manžela jsem pod stromeček v roce 2022 dostala poukaz na 3 měsíční hubnoucí program s paní Janou Albrechtovou. Než jsem se odhodlala k tomu, abychom se spolu domluvily na první schůzce, uběhlo 8 měsíců.  Šla jsem tam s obavami, jestli to zvládnu a zda v mém věku (47 let) a po celoživotním boji s váhou, to vůbec půjde. Váha mi na našem prvním setkání ukázala hrozné číslo a já jsem si řekla že takhle už to nechci. Začala jsem dodržovat doporučený jídelníček, se kterým jsem neměla problém, byl jednoduchý na přípravu, jídlo mi chutnalo a bylo ho dost. Cvičení pod vedením paní Jany bylo moc fajn a váha šla krásně postupně dolů a centimetry také ubývaly. Když mi po třech měsících váha ukázala -18 kg, -15 cm v pase a -13,5 cm přes boky, nemohla jsem tomu uvěřit. Nic není ale zadarmo, člověk musí chtít udělat tu změnu a vytrvat. Paní Janu mohu jen doporučit, vždy byla ochotná poradit, upravit cokoliv v jídelníčku, dohodnout se a taky si s ní člověk bezva popovídá. Nadále chci ve cvičení a stravě vytrvat a váhu ještě o něco posunout dolů.

Cookies