OCR DĚTSKÁ TRÉNINKOVÁ SKUPINA

CHCETE VAŠE DĚTI PŘIVÉST K OCR ZÁVODŮM?

Překážkové (OCR) závody jsou fenoménem dnešní doby a děti je milují již od útlého věku.

Naším cílem je připravovat děti zábavnou a hravou formou pohybu na překážkové závody (Gladiator race, Spartan race, Predator race a ostatní), nebo jen rozvíjet jejich pohybové dovednosti, případně odhalit přirozené sportovní vlohy. Chceme, aby si děti trénink užily, ale také v nich chceme upevnit lásku k pohybu a zdravému životnímu stylu. Rádi bychom dětem zlepšili nebo navrátili fyzickou kondici a podpořili zdravý vývoj dítěte.

Chceme jim ukázat, že OCR je krásný, ale náročný sport a připravit je na to, že nejen závody, ale i běžný život je nejen o vítězstvích, ale i prohrách, ze kterých se musíme poučit a zlepšit se do budoucna.

Kde bude kurz probíhat a kdy?

Plánované termíny kurzů jsou vždy v pondělí a ve středu od 16 hodin. Termíny ještě případně upravíme nebo rozšíříme dle zájmu rodičů a dětí. Kurz v daný den bude spuštěn, pokud se naplní minimální kapacita kurzu.

Kurzy budou probíhat buď v Panther Gym Čakovice nebo v jeho okolí, záležet bude hlavně na počasí a také obsahu tréninku.

Začínat budeme v 2. polovině září 2021.

Kurzovné:

Cena kurzu za pololetí je 2 200 Kč/os. 1x týdně, 3 900 Kč/os. 2x týdně, v případě sourozenců platíte za další dítě 1 900 Kč, resp. 3 600 Kč.

Další informace:

Kurz probíhal již v loňském roce, bohužel pandemie a vládní uzavírky jeho průběh značně omezily. V tomto roce bude kurz probíhat přímo pod hlavičkou a záštitou Panther Gym. Čakovice.

Hlavním lektorem kurzu je Mirek Albrecht.

Soustředění a kempy budou probíhat dle zájmu ve spolupráce s Luckou Badalíkovou, která organizovala kurzy v předchozím roce.

V případě zájmu bychom rádi založili i závodní skupinu Panther Gym a s dětmi navštěvovali i různé OCR závody.

 

 

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, pište na mirek@panthergym.cz

 

REGISTRACE DÍTĚTE NA OCR KROUŽEK

Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s následujícími podmínkami: Veškeré údaje, které byli uvedeny v registračním formuláři, budou použity výhradně pro vnitřní potřebu a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. V žádném případě nebudou data poskytována třetí straně, ani jinak používaná ke komerčním účelům. Odesláním přihlášky souhlasíte s GDPR a s pořizováním fotografií, videí a zvukových záznamů pro účely propagace OCR tréninkové skupiny Panther Gym bez nároku na autorská práva. Kompletní znění a další formuláře vám na vyžádání zašleme.